O značce McConnel

Společnost McConnel od uvedení prvního traktorem neseného plotostřihu na trh ve 40. letech minulého století razí cestu kvality, inovací a technologií.

Společnost McConnel, držitel mnoha ocenění, nabízí nejširší sortiment příkopových ramen, rotačních a kladívkových mulčovačů a kultivačních strojů v oboru s více než 100 různými modely a tisíci různými možnostmi konfigurace.

Převážná většina strojů a komponentů McConnel je navržena, vyrobena a testována přímo ve dvou výrobních závodech společnosti ve Velké Británii, což z ní činí jednu z mála skutečně britských výrobních společností.

Stroje McConnel pracují ve více než 40 různých zemích po celém světě a jejich spokojení zákazníci se nacházejí až v Číně, Kanadě, na Nové Guineji a Novém Zélandu.

Společnost McConnel pracuje podle prestižního standardu řízení kvality ISO 9001:2015.

Akreditace udělovaná Britským institutem pro standardizaci testuje postupy kvality společnosti McConnel v celé řadě činností, včetně: návrhu, prodeje, servisu, výroby, expedice, testování a spokojenosti zákazníků.

Společnost McConnel jako první na světě uvedla na trh traktorem nesený plotostřih a po celou svou 85ti letou historii byla lídrem v oblasti inovací.
Historie společnosti
Příkopová ramena McConnel Power Arms jsou konstruována ve výrobním závodě společnosti v Ludlow v hrabství Shropshire, kde jsou stroje navrhovány, vyráběny a testovány.
Továrna
Společnost McConnel, držitel více než 30 národních a mezinárodních ocenění, razí cestu kvality a inovací již více než 85 let.
Ocenění